Відбулось чергове засідання Правління ВАсВААТО.

27 вересня 2017 р., в головному офісі Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та АТО, відбулось чергове планове засідання Правління організації. Як завжди, робота Правління ВАсВААТО проходила у розширеному складі, для участі в засіданні до столиці прибули не лише члени Правління, а й багато представників організацій, що входять до Асоціації, з усіх областей України.

Вів засідання Голова організації - Сергій Володимирович Куніцин, народний депутат України, радник Президента України.

Згідно порядку денного, Правлінням ВАсВААТО було розглянуто ряд питань щодо поточної діяльності Асоціації, в тому числі були узагальненні підсумкові результати виконання планів роботи всіх структур ВАсВААТО за три квартали поточного року. Присутні детально проаналізували найбільш важливі напрямки роботи, серед яких волонтерська та благодійна допомога добровольчим батальйонам та регулярним частинам ЗСУ що беруть участь в проведені АТО. Соціальна адаптація бійців, що повертаються з передової, надання фінансової та організаційної допомоги пораненим, інвалідам та сім’ям загиблих, налагодження, в зазначених питаннях, тісної та системної взаємодії з Міністерством оборони України та іншими профільними центральними органами влади.

Окремо, голова ВАсВААТО Сергій Куніцин поінформував присутніх про роботу, що ведеться у напрямку створення Міністерства у справах ветеранів.

Також, учасники зустрічі обговорили загальну соціально-політичну ситуацію в державі та роль і плани ВАсВААТО у цій площині.

Наприкінці засідання Правління, Сергій Володимирович Куніцин, вручив відзнаки від Служби безпеки України та Міністерства оборони України членам ВАсВААТО, що проводили активну громадську і волонтерську роботу впродовж 2017 року та зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави і військово-патріотичне виховання молоді.

На цьому розширене засідання Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та АТО завершило свою роботу.

 

 

Прес-служба ВАсВААТО.