Світовий досвід ветеранам України.

26 квітня, в центральному офісі Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та АТО відбулась міжнародна зустріч між керівництвом ВАсВААТО та делегацією Всесвітньої Федерації Ветеранів (WORLD VETERANS FEDERATION) на чолі з її Президентом – паном Дан-Вігго Бергтуном.

Під час довготривалої дружньої розмови сторони детально обговорили комплекс питань, що стосуються захисту соціальних прав ветеранів, з точки зору світового досвіду та те, як цей досвід може бути максимально ефективно використаний в українських реаліях. За результатами переговорів було вирішено налагодити більш тісну співпрацю між Всеукраїнською Асоціацією ветеранів Афганістану та АТО і Всесвітньою Федерацією Ветеранів на постійній основі.

Пан Дан-Вігго Бергтун запросив ВАсВААТО ввійти до складу Всесвітньої Федерації Ветеранів. Голова Асоціації Сергій Куніцин прийняв дану пропозицію, та від імені усіх ветеранів України подякував пану Бергтуну і в його особі Всесвітній Федерації Ветеранів за увагу до проблем ветерані України.

Для закріплення партнерства і ветеранської дружби між організаціями Голова ВАсВААТО вручив Президенту ВФВ прапор Асоціації. У відповідь, пан Бергтун вручив Сергію Куніцину символічні відзнаки Всесвітньої Федерації Ветеранів.

По закінченню офіційної частини зустрічі, сторони вшанували пам'ять українських героїв, полеглих на афганській війні, поклавши квіти до Меморіалу загиблим в Афганістані.

 

Прес-служба ВАсВААТО