Відбулось засідання Правління ВАсВААТО

5 червня 2019 р., в новому київському офісі Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та АТО, відбулось чергове засідання Правління організації. Як завжди, робота Правління ВАсВААТО проходила у розширеному складі, для участі в засіданні до столиці прибули не лише члени Правління, а й багато представників організацій, що входять до Асоціації, з усіх областей України.

Вів засідання Голова організації - Сергій Володимирович Куніцин, народний депутат України.

Згідно порядку денного, Правлінням ВАсВААТО було розглянуто ряд питань щодо поточної діяльності Асоціації, в тому числі були узагальненні підсумкові результати виконання планів роботи всіх структур ВАсВААТО за перше півріччя 2019 року. Присутні детально проаналізували найбільш важливі напрямки роботи, серед яких волонтерська та благодійна допомога добровольчим батальйонам та регулярним частинам ЗСУ, що беруть участь в проведені АТО. Соціальна адаптація бійців, що повертаються з передової, надання фінансової та організаційної допомоги пораненим, інвалідам та сім’ям загиблих, налагодження, в зазначених питаннях, тісної та системної взаємодії з Міністерством у справах ветеранів, Міністерством оборони України та іншими профільними центральними органами влади.

Також, учасники зустрічі обговорили загальну соціально-політичну ситуацію в державі та виробили спільний план дій.

Наприкінці засідання Правління, Сергій Володимирович Куніцин, вручив нагороди членам ВАсВААТО, що проводили активну громадську і волонтерську роботу.

На цьому розширене засідання Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та АТО завершило свою роботу.

Пресс-служба ВАсВААТО