Робоча зустріч з міністром

3 жовтня, в Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, за ініціативи голови ВАсВААТО Сергія Куніцина, відбулась робоча зустріч керівництва Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану та АТО з Міністром у справах ветеранів - Оксаною Колядою і апаратом міністерства.

Під час зустрічі було опрацьовано низку гострих питань, що турбують всю ветеранську спільноту України. В першу чергу, було проаналізовано проект нового закону про статус ветеранів війни, що готується до розгляду Верховною Радою України. Предметом робочої дискусії став детальний аналіз положень даного проекту закону. Однією з принципових позицій оголошених Всеукраїнською Асоціацією ветеранів Афганістану та АТО стала вимога не допустити в новому законі будь-якого поділу ветеранів/учасників бойових дій на різні категорії. І ветерани Другої світової війни, і учасники бойових дій в Афганістані, і учасники АТО/ООС повинні мати однаковий статус. Міністерство погодилось з даною позицією та взяло на себе зобов’язання відстоювати такий підхід у проекті нового закону.

Серед іншого, учасники зустрічі обговорили нові методи підтримки ветеранських громадських організацій з боку Міністерства та держави загалом, методологію фінансування проектів, що реалізовуються ветеранськими організаціями в цілому та Всеукраїнською Асоціацією ветеранів Афганістану та АТО зокрема.

Також було розглянуто ряд важливих питань стосовно соціальної та професійної адаптації учасників бойових дій, медичного забезпечення та інше.

На завершення зустрічі сторони домовились про тісну взаємодію на постійній основі для підвищення соціального захисту ветеранів війни, інвалідів війни та сімей загиблих.

Прес-служба ВАсВААТ