ГЕРОЮ УКРАЇНИ ОЛЕГУ МІХНЮКУ ВСТАНОВИЛИ ПАМ’ЯТНИК В ЙОГО РІДНОМУ СЕЛІ

28 жовтня, в селі Мала Дівиця Прилуцького району Чернігівської області було урочисто відкрито пам’ятник Герою України Олегу Міхнюку. Олег народився в цьому селі 27 жовтня 1965 року, і загинув 20 серпня 2014 року при виконанні військового обов’язку під час бойових дій на сході України коло містечка Новосвітлівка, що на трасі Краснодон-Луганськ. Український військовик і громадський діяч, ветеран війни в Афганістані, кавалер численних орденів та медалей. Активіст Революції гідності, учасник війни на сході України.

Честі відкрити пам’ятник батьку були удостоєні діти Олега Міхнюка – сини Євген і Олег та донька Ганна. На урочистостях були присутні також мама Героя Галина Іванівна та його дружина Ірина Міхнюк. Присутні на заході, сказали багато добрих слів про мужнього захисника України, завдяки подвигу якого ми й досі живемо у вільній країні.

"Я ніяк не звикну жити без нього..." – сказала під час церемонії відкриття пам’ятника дружина Героя Ірина.

На часть полеглого побратима заспівали автор і виконавець Володимир Старостишен (пісня «Добробати»), народний артист України Анатолій Гнатюк, а також український композитор, побратим Олега Міхнюка В’ячеслав Кукоба, що з 2014 року донині часто виїздить в зону бойових дій з концертами для бійців.

В заході взяв участь батальйон почесної варти Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького. У виконанні Духового оркестру Військового музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України прозвучали патріотичні музичні композиції.

Учасники заходу також відвідали Малодівицьку загальноосвітню школу, в якій вчився Олег, та поклали квіти до меморіальної дошки з іменем Героя.

 

Джерело: pivnich.org.ua